Contact

Twijfel niet om contact met ons op te nemen bij vragen of opmerkingen.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

g815

Gobo Logistics

Europark 28,
Industriezone 3.602, B-3620 Lanaken
T +32 89 71 00 80 – F +32 89 73 13 78
E logistics@gobo.eu

BTW: 403.877.811

OPENINGSTIJDEN
Ma. – Do. van 06h00 tot 22h00
Vrij. van 06h00 tot 18h00

Algemene contactadressen

Sales: sales@gobo.eu
Orders: order@gobo.eu
Planning: planning@gobo.eu
Planning tanktransport: tankplanning@gobo.eu

g782

Gobo Transport

Tongersesteenweg 53,
Industriezone 1.551, B-3620 Lanaken
T +32 89 71 00 70 – F +32 89 72 19 66
E info@gobo.eu

BTW: 403.877.811

OPENINGSTIJDEN
Ma. – Vr. van 08h00 tot 18h00

Planning containers:containerplanning@gobo.eu
Logistics:logistics@gobo.eu
Supervisor Logistics:europark@gobo.eu
Bookkeeping:bookkeeping@gobo.eu

Onze contactpersonen

Ruette Frank
Weckx Geert
Brône Bert
Franssen Danny
Bylois Cedric
Roox Erik
Aerts Silvia
Raike Lars
Machon Dries
Steegen Kirsten
Roekaerts Anouk
Gerrits Marleen
Claessens Rita
Gobyn Heidi
Vandooren Jean-Marie
Simenon Danny
Gobyn Jurgen

C.O.O. / Sales
Operations Manager
General Cargo
General Cargo
General Cargo
Tank Transport
Customer Service
Administrator
Administrator
Order Entry & Controlling
Bookkeeping & Financing
Bookkeeping & Financing
Invoicing
Administration
Supervisor Logistics
Technical Manager
C.E.O.

+32(0)89/710071
+32()089/710053
+32(0)89/710030
+32(0)89/710013
+32(0)89/710064
+32(0)89/710014
+32(0)89/710063
+32(0)89/710023
+32(0)897/10070
+32(0)89/710070
+32(0)89/710046
+32(0)89/710022
+32(0)89/710037
+32(0)89/710036
+32(0)89/710080
+32(0)89/710024
+32(0)89/710016

+32(0)476/869494
+32(0)475/805880
+32(0)472/183166
+32(0)475/525264
+32(0)472/878212
+32(0)498/384702
+32(0)498/231930







+32(0)477/454856

+32(0)475/634095

frank.ruette@gobo.eu
geert.weckx@gobo.eu
bert.brone@gobo.eu
danny.franssen@gobo.eu
cedric.bylois@gobo.eu
erik.roox@gobo.eu
silvia.aerts@gobo.eu
lars.raike@gobo.eu
dries.machon@gobo.eu
kirsten.steegen@gobo.eu
anouk.roekaerts@gobo.eu
marleen.gerrits@gobo.eu
rita.claessens@gobo.eu
heidi.gobyn@gobo.eu
jean-marie.vandooren@gobo.eu
danny.simenon@gobo.eu
jurgen.gobyn@gobo.eu